Busy do Niemiec

 

 

Przewozy do Niemiec zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem Klientów. Właśnie z tego powodu busy do Niemiec wyjeżdżają codziennie!

 

 

Ceny już od 230 zł

Do jakich miast w Niemczech jeździmy?

 

Na codzień obsługujemy środkową część Niemiec. Poniżej przedstawiamy dwie trasy oraz główne miejscowości, w których nasze busy są codziennie:

 • Olszyna, Berlin, Magdeburg, Hannover, Osnabruck, Rheine, Bielefeld, Munster, Hamm. 
 • Zgorzelec, Dresden, Leipzig, Kassel, Padeborn, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Monchengladbach, Duisburg, Emmerich (oraz okolice ww. miejscowości).

Dla grup zooraganizowanych min. 5 osób, możemy przygotować ofertę indywidualną i zorganizować transport do Niemiec którego na codzień nie realizujemy.

Jeżeli nie jesteś pewny czy jeździmy do wybranej przez Ciebie miejscowości zadzwoń +48 888 999 143 lub wypełnij formularz.

 

Skąd i kiedy wyjeżdżamy?

 
Obszar naszego działania to południowa część Polski. Przewozy do Niemiec organizujemy  na terenie województwa: 
 • śląskiego
 • opolskiego
 • dolnośląskiego
 • małopolskiego
 • lubuskiego

Busy z Polski do Niemiec wyjeżdżają codziennie! Dzięki temu możesz idealnie zaplanować termin swojej podróży.

W jakich godzinach wyjeżdżamy?

 • poniedziałek (wieczorem)
 • wtorek (wieczorem)
 • środa (wieczorem)
 • czwartek (wieczorem)
 • piątek (wieczorem)
 • sobota (wieczorem)
 • niedziela (rano)

O dokładnej godzinie wyjazdu z Polski do Niemiec informujemy klientów dzień przed wyjazdem.

4 powody, dla których warto wybrać firmę LUXADA

Przyjemna podróż

Oferujemy Państwu przewozy do Niemiec w warunkach, które sprawią, że podróż upłynie szybko i przyjemnie. Aby ją Państwu umilić wyposażliśmy nasze busy w: klimatyzację, 7 monitorów DVD, oraz w tablety z dostępem do Internetu! Jako jedyni dajemy możliwość dostępu do Internetu na całej trasie przejazdu, niezależnie od tego czy jesteśmy na terenie Polski, Holandii czy Niemiec.

Doskonale wiemy, jak ważna w kontaktach z klientami jest kultura osobista, dlatego na bieżąco przypominamy naszym pracownikom o zasadach "savoir-vivre'u".

 

Bezpieczeństwo

Wygodne pojazdy to główna cecha naszej floty. Kolejna to bezpieczeństwo, a to zapewnią nasi doświadczeni kierowcy. Dla zmaksymalizowania bezpieczeństawa podczas podróży wyposażyliśmy wszystkie busy w:

- ograniczniki prędkości, kierowca nie ma możliwości pojechać szybciej niż 130 km/h,

- system monitoringu GPS - każdy pojazd może być monitorowany przez pracownika w biurze. Jesteśmy w stanie sprawdzić prędkość, styl jazdy kierowcy oraz długość postojów.

DROGI KLIENCIE ! Kwestia bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsza. Jeżeli coś Cię niepokoi podczas podróży, nie czekaj, aż dojedziesz na miejsce! Od razu zadzwoń do biura +48 888 999 143. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem. 

 

Wiarygodność

Naszą wiarygodność potwierdza wydana przez Ministra Infrastruktury Rzeczpospolitej Polskiej "licencja" oraz "certyfikat" Instytutu Transportu Samochodowego Wspólnoty Europejskiej:

Więcej informacji na nasz temat znajdziesz w dziale "O nas".

 

Pewność

Zamawiając u nas busa do Niemiec masz pewność, że każde zamówienie zostanie zrealizowane. Poniżej przedstawiamy schemat działania, który gwarantuje nam uniknięcie jakichkolwiek pomyłek. W tym celu kontaktujemy sie z klientem aż 3 razy!:

1. Otrzymujemy zamówienie od klienta przesłane SMSem

2. Potwierdzamy otrzymanie zamówienia w ciągu 15 min

3. Telefoniczny kontakt z klientem dzień przed wyjazdem

4. Telefoniczny kontakt z klientem w dniu wyjazdu.